Forgot Password
Newsletter
To receive our newsletter enter your e-mail

 • Stefan Toth
 • Revista de Arta
 • Mircea Albu 1
 • Albu Mircea 2
 • Album Badescu
 • Hanu


Teze și antiteze la Bekescsaba

La invitatia colegilor nostri de la Atelierul Foto Marvany , Foto Club Arad a vernisat, la Casa de Cultura Lencesi din Bekescsaba, Ungaria, expozitia de fotografie : ANTITEZE. Sunt expuse 53 de fotografii realizate de 8 dintre colegii nostri care incearca sa ilustreze, intr-un mod cat mai original, aceasta tema interesanta. La deschiderea salonului care a avut loc vineri, 6 septembrie, ora 17, a participat o delegatie a clubului nostru. In aceeasi zi colegii nostri din Ungaria au organizat un workshop foto in Bekescsaba unde am vizitat : primaria, o biserica din oras, centrul renovat si altele. Amintesc faptul ca membrii ai clubului din Bekescsaba au avut o actiune asemanatoare in orasul nostru in luna iulie. Atunci Foto Club Arad, impreuna cu Primaria Arad, Complexul Muzeal Arad si Universitatea Aurel Vlaicu, au organizat un salon de fotografie la Sala Clio. In ziua urmatoare am vizitat si fotografiat Pecica si imprejurimile sale unde am fost primiti intr-un mod foarte amical de reprezentanti ai primariei orasului. 

Data: 07 Sep 2013
 • Australia
 • Juiriu
 • Oferta
 • SALOANE FIAP
 • Dancoglu
 • Macro Print
 • Rapso
 • Rapsodia
 • vanzari
 • Durans